Your cart

Services for the horse owners


Kviečiame patikėti mums savo žirgo priežiūrą ir/ar treniravimą!


Jojimo centre rasite modernias ir jaukias arklides, gerai išvystytą infrastruktūrą, atsakingus ir profesionalius darbuotojus. „Horsemarket“ jojimo centras pasižymi patogiu susisiekimu – tik 16 km nuo Klaipėdos centro, toks pats atstumas ir nuo Palangos centro (16 km).
Čia rasite 3 erdvias arklides, balnojimo vietas, įrengtas balnides, kur laikomas jojimo inventorius, o taip pat žirgų pašarų ruošimo bei laikymo patalpas.

 • Pagrindinė arklidė - 23 gardai. Galimybė pasirinkti gardą su atidaromu langu į kiemą. Dušas žirgams su šildomu vandeniu, soliariumas, 3 balninės susidėti inventoriui. Antrame aukšte šildomi persirengimo  kambariai, dušai, tualetai, kavinukė su vaizdu į pagrindinį maniežą.
 • Angaro arklidė -18 gardų. Unikali atmosfera - žiemą nešalta, vasarą - ne per karšta! Erdvi šildoma balninė-persirengimo kambarys. Labiausiai klientų mėgstama arklidė, patogus apsilankymų metas (24 val per parą - visiems žirgų savininkams suteikiami raktai nuo arklidžių).
 • Mažoji arklidė - 8 gardai, vasarą atidaromi langai , žiemą gera oro cirkuliacija, todėl ir kvėpavimo takų ligomis sergantys ar alergiški žirgai puikiai joje jaučiasi.
 • Lauko arklidė - 3 gardai.  Tinkama žirgams, kurie turi kvėpavimo ligų ar problemų.  Gardai yra nestandartiškai dideli, erdvūs, atidaromais langais ir puikia ventiliacija. Garantuotas grynas oras visais metų laikais! Aprūpinti šildomomis girdyklomis, dėl to puikiai tinka naudojimui ir žiemos metu.
horse image
horse image

Teikiamos žirgo priežiūros paslaugos:

 • Gardai valomi kasdien, kraikas – pasirinktinai šiaudai (įeina į kainą) arba pjuvenos (už papildomą mokestį), automatinės girdyklos.
 • 7 lauko levados - ganyklos. Žirgus čia galima išvesti bet kuriuo sezonu ( savininkų atsakomybė).
 • Pašaras - į gardo nuomos kainą įeina šienas bei traiškytos avižos (3 kartus per dieną). Jūs galite pasirinkti ir Prancūzijos gamintojo Royal Horse pašarus už papildomą mokestį, maisto papildų, kuriuos galite bet kada įsigyti papildomam šėrimui (kainininką rasite https://horsemarket.lt/lt/e-parduotuve/zirgams/pasarai ).
 • Jūsų patogumui Horsemarket jojimo centro teritorijoje veikia jojimo prekių parduotuvė „Viskas žirgui ir raiteliui“. Čia galite įsigyti jojimo aprangą, jojimo batus, inventorių žirgams, šalmus bei žirgų priežiūros priemones, nes čia „Raiteliai dirba raiteliams“! Rasite vieną didžiausių šių prekių pasirinkimų Lietuvoje!
 • Jojimui skirtos 3 lauko aikštės su smėlio danga ir viena žolės aikštė: varžybinė aikštė, GLS arena (kvarcinis smėlis ir „ab und fliut“ drėkinimo sistema, naudojama visuose tarptautines varžybas organizuojančiuose jojimo centruose Vakarų Europos valstybėse), smėlio aikštė skirta  išjodinėjimui, jojimo mokyklai ar darbui su žirgu nuo žemės. Žolės aikštė jojimui naudojama varžybų metu, tačiau joje visuomet galima pasivaikščioti su žirgu ir jį paganyti. Dvi pagrindinės aikštės su įrengtu apšvietimu  leidžia jomis naudotis ir vėlesniais vakarais!
 • Du dengti maniežai skirti uždarų patalpų sezonui ir/ar blogam orui.
 • Konkūrų treniruotėms yra naudojami nauji kliūčių komplektai, kurie atitiks tiek mėgėjų, tiek profesionalų lūkesčius!
 • Žirgyno teritorijoje esančiame parke įrengti jojimo takai, kuriais galite pasivaikščioti su savo žirgu prieš ar po treniruotės. Yra galimybė su savu žirgu nujoti prie jūros (~ 5km).
 • Automatinė vaikštynė žirgams - 5 kartus per savaitę mūsų darbuotojai pasirūpins jūsų žirgu, išvedant jį  į vaikštynę. ši paslauga įskaičiuota į žirgo priežiūros kainą.

Jūs turite galimybę užsisakyti treniruotę su žirgyno treneriais – ne tik jojimo pagrindai, bet išjodinėjimo bei konkūro treniruotės.
Horsemarket jojimo centre sutvarkyta šiuolaikiškai infrastruktūra, čia rasite tvarkingas, erdves automobilių stovėjimo aikšteles.
Įrengtos tribūnos žiūrovams, sutvarkytas poilsio parkas prie vandens telkinio, vaikų žaidimų aikštelė.

Paslaugų kainos:
Kainų struktūra žirgų priežiūros paslaugai (1 mėn.)

    Kaina be PVM Kaina su PVM
I Gardas Angaro arklidėje:    
a) Kai pakratas šiaudai 450,00 545,00
b) Kai pakratas pjuvenos 575,00 696,00
II Gardas mažojoje arklidėje:    
a) Kai pakratas šiaudai 500,00 605,00
b) Kai pakratas pjuvenos 625,00 756,00
III Gardas lauko arklidėje    
a) Kai pakratas šiaudai 520,00 629,00
b) Kai pakratas pjuvenos 645,00 780,00
IV Gardas pagrindinėje arklidėje:    
a) Kai pakratas šiaudai 580,00 702,00
b) Kai pakratas pjuvenos 705,00 853,00

Į kainą įeina žirgo gardo priežiūra, kraikas, gardo tvarkymas, pašarai bei šėrimas 3 kartus per dieną.
Pagal poreikį žirgas gali būti išvedamas į vaikštynę ir parvedamas atgal į gardą (5 kartus per savaitę, paslauga įskaičiuota į kainą, trukmė – 45 min); ši paslauga neteikiama šventinėmis dienomis bei varžybų vykdymo jojimo centre laikotarpiu.

Žirgo priežiūra su jo treniravimu/1 mėn.-1029,00 € (su PVM)

Į kainą įeina žirgo priežiūra (gardas, kraikas-šiaudai, gardo tvarkymas, pašarai, šėrimas) bei žirgo treniravimas. Dalyvavimas varžybose – pagal atskirą susitarimą (savininkas papildomai moka už transportavimą, startinį mokestį ir kitus mokesčius, susijusius su dalyvavimu varžybose, o taip pat dienpinigius raiteliui). Kalvio ir veterinarinės paslaugos apmokamos individualiai kiekvieno savininko. Kaina derinama atskirai pagal paslaugų kiekio  poreikį kiekvienam žirgui.

Turite klausimų? Susisiekite:
+370 699 29065; M: +370 656 78089 
E: jpc@horsemarket.lt

Subscribe to the newsletter

Be the first to know about special offers and news from Horsemarket.

By clicking the "Order" button, I agree that my data will be collected and used for direct marketing purposes.